• Facebook Clean Grey
  • Twitter Clean Grey
  • YouTube Clean Grey
Wizja

 

Jako studenci Kursu Cudów czujemy w naszych sercach wezwanie do połączenia i świętowania różnorodnych form nauczania używanych przez Nauczycieli Kursu. Jesteśmy za nich wszystkich wdzięczni. Zbieramy się, by uczcić to, co nas łączy w Miłości Boga, pragnieniu bycia szczęśliwym, przyjęciu idei, że nie musimy czynić niczego oraz bezbronności we wsłuchiwaniu się w Głos, który mówi o Miłości w wielu językach i przenajróżniejszych formach. Pragniemy połączyć się bez osądu i przyjąć, że:

 

Istnieje kurs dla każdego nauczyciela Bożego. Formy kursu bardzo się różnią. Różnią się też szczególne pomoce naukowe, które są w nich stosowane. Treść kursu nigdy się jednak nie zmienia. Oto jak zawsze brzmi jego centralny temat: „Syn Boży jest niewinny i w tej niewinności leży jego zbawienie”. Można go nauczać czynami lub myślami, słowami lub bezdźwięcznie, w każdym języku lub w żadnym języku.”

                 Kurs Cudów, Podręcznik dla nauczycieli

Nasza misja

 

Celem Festiwalu Enlight na Ibizie jest zebranie nauczycieli i studentów Kursu, którzy podjęli decyzję, by obudzić się do idei, że każdemu nauczycielowi przypisany jest uczeń, bez względu na to, gdzie ów nauczyciel wydaje się znajdować. Uznajemy, że w zbawieniu nie ma przypadków. Ci, którzy mają się spotkać, spotkają się, ponieważ razem stanowią potencjał dla ustanowienia Świętego Związku. Mamy ostateczny cel, którym jest rozpoznanie, że osąd w jego potocznym rozumieniu jest niemożliwy, i właśnie dlatego łączymy się z Tobą w porzucaniu osądu – ale nie z żalem, lecz z westchnieniem ulgi i we wdzięczności oraz w atmosferze świętowania. Możemy zaprosić na Festiwal ograniczoną ilość nauczycieli i ufamy, że w miarę upływu czasu będziemy w stanie przyjąć więcej nauczycieli z całego świata, by wspólnie uznać i cieszyć się z idei, że Głos Boży jest wszędzie słyszany i podzielany. Dziękujemy Ci, Boże

Ostateczny cel

 

Festiwal Enlight na Ibizie jest świętującym Kurs Cudów międzynarodowym wydarzeniem, które ma za zadanie przyczynić się do szerzenia nauk Jezusa i przyjęcia Niewinności Synostwa.

 

Czujemy, że dzięki naturalnej dla Ibizy różnorodności i doświadczanej tu otwartości umysłu, miejsce to jest doskonałe dla organizacji takiego wydarzenia.

 

Jesteśmy wdzięczni. Dziękujemy Ci, Boże!