Miejsce pobytu

 

Jest ono proste, lecz urządzone wygodnie, tak byśmy czuli się jak w domu wśród bliskich. „Albowiem tutaj, i tylko tutaj, przywrócony zostaje pokój umysłu, gdyż jest to miejsce pobytu samego Boga.”                                                                Kurs Cudów, Lekcja 336

1/6

Miejsce naszego pobytu to przepiękny hotel Apartamentos Balansat, który swoją nazwę wziął od pobliskiego Port San Miguel de Balansat, gdzie znajduje się piękna jaskinia Can Marca – symbol naszej podróży wgłąb własnego Pokoju Umysłu.

 

Na ten prywatny, położony na uboczu kompleks składają się dwa budynki mieszkalne, miejsce spotkań i posiłków oraz dwa baseny. Wszystko otoczone jest wiecznie zielonymi lasami sosnowymi, a od plaży Port San Miguel i zatoki o przejrzystej, nieskazitelnie czystej wodzie dzielą nas jedynie dwie minuty spacerem. Kilka minut wędrówki pod górę zajmie nam dotarcie do pięknej, datowanej na 1 milion lat jaskini. Zaś 300-metrowej długości ścieżka prowadząca przez różne piękne zakamarki pozwoli nam odbyć 45 minutowy spacer wgłąb poruszającej swym pięknem Ibizy. Jesteśmy wdzięczni za to wszystko.

Port of San Miguel de Balansat

 

1/7

Tak jak na całej wyspie, tak i w naszej okolicy wyjątkowy urok krajobrazu przyczynił się do powstania ośrodków wypoczynkowych, hoteli, restauracji i sklepów, które wyłoniły się z piasków leżącyh kilka metrów od olbrzymiego naturalnego basenu wodnego, jakim jest ta piękna zatoczka.

 

Tutejsza plaża posiada wszystkie atrakcje. Wymagana jest jednak ostrożność przy wchodzeniu do wody, gdzie już po paru metrach dno nagle stromo usuwa się spod stóp i zatoczka przechodzi w morski basen. Woda nad białym piaskiem plaży jest krystalicznie czysta.

 

Do Twojej dyspozycji dostępne są różne restauracje i bary z przekąskami, jak i prawie wszystko, czego mógłbyś potrzebować do uprawiania sportów wodnych. Piękno krajobrazu odbija się w jego zielonym otoczeniu i niemal niedostępnych klifach.

 

Usługi dostępne na plaży

Dobry zasięg sieci komórkowej / dostęp dla osób niepełnospawnych / wynajem leżaków i parasoli / szeroki wybór restauracji / sklepy z ubraniami i pamiątkami / sklepiki spożywcze / publiczne prysznice / wynajem łodzi / WIFI w kawiarniach i restauracjach / bezpłatny parking

Zakwaterowanie

1/7

Apartamenty wychodzą na teren basenu oraz Namiot Jedności. We wszystkich mogą mieszkać 1 2, 3 lub 4 osoby (współdzielenie pokoju obniża koszt jednostkowy dla uczestnika). Znajdują się one o kilka sekund od naszych głównych miejsc spotkań – w tym samym kompleksie. Wszystkie apartamenty są wyposażone w klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon oraz odpłatny internet.

 

Każdy apartament zawiera:

 • sypialnię (z dwoma pojedynczymi łóżkami)

 • łazienkę (dostępna suszarka do włosów)

 • pokój dzienny z kanapą rozkładaną na dwa pojedyncze łóżka

 • balkon

 • wyposażony dla 4 osób aneks kuchenny z kuchenką i lodówką

 

Na każdego gościa czekać będzie zestaw czystej pościeli i ręcznik kąpielowy. Prosimy o przywiezienie własnego ręcznika plażowego. Trzy razy tygodniowo dostępny będzie serwis hotelowy.

 

Przy wysyłce formularza zgłoszeniowego podaj nam informację, czy przyjeżdżasz z kimś, z kim chciałbyś być zakwaterowany w jednym apartamencie. Podaj nam również wszystkie potrzebne – twoim zdaniem – informacje o sobie, abyśmy mogli zapewnić Ci spokojny i radosny pobyt.

Catering

„Miłość jest pożywieniem, które mnie podtrzymuje.”

 

Kurs Cudów, Lekcja 222

Stale odkrywamy nowe pomysły na wyśmienite posiłki dla uczestników naszego Festiwalu. Menu zadowoli większość podniebień. Jeśli masz jakieś uczulenia lub nie możesz czegoś jeść, poinformuj nas o tym w formularzu zgłoszeniowym.

 

Restauracja naszego hotelu oferuje szeroki wybór dań z całego świata. Oprócz opcji wegetariańskich, możesz tam również zobaczyć wybór dostępnych mięs/ryb i zamówić to, na co masz ochotę.

 

Będą również zimne dania, część sałatkowa – doskonała w czasie letnim oraz desery do wyboru (lody, owoce, jogurty, ciasta). Nieograniczone jedzenie w formie szwedzkiego stołu jest wliczone w koszt Twojego pobytu.

 

Napoje i przekąski

w kafejce przy basenie

 

W okolicy basenów i ogrodu otwarta będzie prowadzona przez pracowników hotelu kafejka „Poolside Café & Snack Bar”. Jej smakołyki są wliczone w koszt Festiwalu. Napoje serwowane będą od 8 rano do 23 wieczorem. Przekąski (hot dogi, kanapki, chipsy, lody i inne) od 10.30 rano do 18 wieczorem. Inne przekąski będą dostępne za opłatą na życzenie.

Wskazówki i dojazd

TAXI

Apartamenty Balansat leżą w Port San Miguel w północnej części Ibizy.

 

Nasz adres:

Port de Sant Miquel s/n 07815

Sant Miquel de Balansat

 

Publiczny transport (autobusy, taksówki) są dostępne w głównych miastach i na lotnisku. Przystanek auobusowy i postój taksówek są zlokalizowane naprzeciwko naszego ośrodka.

 

Z lotniska najłatwiej dotrzeć do nas taksówką. Koszt wynosi około 45 euro. Zachęcamy do zamówienia taksówki w kilka osób. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę facebookową.

 

Czekamy na informacje o dacie i godzinie Twojego przyjazdu. Taksówka dojedzie do San Miguel, a potem w dół do portu. Dojazd jest bardzo prosty. Apartamety leżą przy plaży. Będziemy mieli tablicę informującą o Festiwalu.

 

SAMOCHÓD

Dojazd z lotniska i innych części wyspy jest bardzo prosty. Jedziesz drogą PM-801 w kierunku Eivissa (Ibiza), a potem Santa Eulalia. Następnie jedziesz 5 mil drogą w stronę miasteczka Santa Gertrudis, ale nie zbaczaj z niej. Podążaj za znakiem kierującym do miasteczka San Miguel. Droga prowadzi do samego centrum. Wkrótce po prawej stronie ujrzysz znak nakazujący skręt do Port San Miguel. 

 

                                                                 Czas podróży = 37 minut.

Wspólny dojazd taksówką z lotniska

Do wszystkich zarejestrowanych uczestników Festiwalu bliżej jego rozpoczęcia wyślemy informację o możliwości umawiania się na wspólne zamawianie taksówek z lotniska w celu tańszego dojazdu do Port San Miguel.

Przydatne linki

(w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim)

 

Wynajem samochodów: 

www.ibiza-spotlight.com/carhire_i.htm     


Wycieczki:  www.ibiza-spotlight.com/guide/excursions_i.htm

Pamiętaj, by zabrać ze sobą:
 • wygodne ubranie do jogi z długim rękawem oraz ciepłą kurtkę lub bluzę do noszenia rano i wieczorem, kiedy może być chłodno;

 • jeśli możesz, zabierz ze sobą matę do jogi lub poduszkę do siedzenia do używania w czasie relaksacji, medytacji, warsztatów i satsangów;

 • Kostium kąpielowy i buty odpowiednie do spacerów oraz chodzenia po skalistych plażach;

 • Ręcznik plażowy;

 • Ewentualnie krem ochronny z filtrem przeciwsłonecznym;

 • Środek odstraszający komary (o tej porze roku może być ich wiele);

 • Biały strój na „WIECZÓR W BIELI”

 • Strój w stylu lat 70/80 na „WIECZÓR DZIECI KWIATÓW”

Przewidziane są wydzielone miejsca dla palaczy. Festiwal jest wydarzeniem bez alkoholu i narkotyków.